تبلیغات
smart blog - حذف دو سرویس قدیمی گوگل
خوش آمدید !

Share/Bookmark
بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 6 اردیبهشت 1390

سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان


گوگل برای سریع‌تر كردن سرویس‌های خود، به حذف 2 سرویس قدیمی و البته غیركاربردی اقدام كرده است. این شركت به فاصله 3 روز، ابتدا سرویس Google Tags‌ خود را حذف كرد و سپس سراغ سرویسGoogle Video رفت كه زمانی رقیبی برای یوتیوب به‌شمار می‌‌رفت.

به‌گزارش بتانیوز، گوگل به كاربرانی كه قبلا در گوگل ویدئو محتوایی آپلود كرده بودند، با ارسال ایمیل اعلام كرد كه این سایت دیگر ویدئویی را میزبانی نخواهد كرد و از كاربران خواست این فایل‌ها را دانلود و سپس روی یوتیوب آپلود كنند.


گوگل سال 2009 دیگر آپلود ویدئو را قبول نكرد. در صفحه راهنمای گوگل ویدئو آمده است كه هر چند آپلود ویدئوها دیگر ممكن نیست، اما گوگل به نگهداری این فایل‌ها متعهد است.


یادآور می‌شود گوگل ویدئو سال 2005 راه افتاد و كاربران به‌جای پانل تحت وب، مجبور به استفاده از یك نرم‌افزار بودند. پس از این كه وب‌سایت یوتیوب، به یك پدیده جهانی تبدیل شد گوگل آن را در سال 2006 خریداری كرد.


در متن نامه ارسالی گوگل به كاربران آمده است:


سرویس گوگل ویدئو از ابتدای تولید به‌منظور یك سرویس جستجوی پیشرفته برای یافتن ویدئوها، صرف نظر از وب‌سایت میزبان آن بود. با حذف محتوای باقیمانده در سرویس گوگل، می‌‌توانیم بیشتر روی توسعه فناوری‌های جستجوی ویدئو تمركز كنیم.

طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط مرتضی نواب پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ چیست ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نمایشگر IP
امکانات جانبی
خبرنامه

Powered by WebGozar

اشتراک گذاری
جستجو
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
فیس بوک

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه