تبلیغات
smart blog - طرحی برای آینده
خوش آمدید !

Share/Bookmark
بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 5 اردیبهشت 1390

گوشی موبایل آینده


کریستیان اولریش لارسن طراح صنعتی “یانکو دیزاین”، گوشی بازشویی طراحی کرده که دارای سه صفحه نمایش انعطاف‌پذیر لمسی است که با یک بدنه فولادی به هم متصل شده‌اند و این طراحی امکان تا کردن گوشی به اشکال مختلف را می‌دهد. این گوشی در حالت معمول شکل یک گوشی معمولی را دارد، اما می‌توان آن را به نحوی باز کرد که شکل یک سه گوش به خود بگیرد، به شکل یک ساعت زنگ دار رو میزی درآید و به نحوی قرار گیرد که صفحه نمایش آن برای نمایش فیلم به صورت یک تلویزیون کوچک در دسترس باشد.گوشی موبایل آینده

کریستیان اولریش لارسن طراح صنعتی “یانکو دیزاین”، گوشی بازشویی طراحی کرده که دارای سه صفحه نمایش انعطاف‌پذیر لمسی است که با یک بدنه فولادی به هم متصل شده‌اند و این طراحی امکان تا کردن گوشی به اشکال مختلف را می‌دهد. این گوشی در حالت معمول شکل یک گوشی معمولی را دارد، اما می‌توان آن را به نحوی باز کرد که شکل یک سه گوش به خود بگیرد، به شکل یک ساعت زنگ دار رو میزی درآید و به نحوی قرار گیرد که صفحه نمایش آن برای نمایش فیلم به صورت یک تلویزیون کوچک در دسترس باشد.


گوشی موبایل آینده


شکل دیگر این گوشی یک لپ‌تاپ کوچک است که یک کیبورد کوچک هم دارد. همچنین می‌توان آن را تا کرد تا به شکل یک کتابخوان الکترونیکی درآید.

 

گوشی موبایل آینده

 

 

 گوشی موبایل آینده


لارسن، طراح این گوشی می‌گوید: مردم دیگر از گوشی تلفن همراه‏شان فقط برای ارتباطات استفاده نمی‌کنند و موبایل با وجود محدودیت‌هایی که دارد، رفته رفته جای لپ‌تاپ را هم می‌گیرد.


گوشی موبایل آینده


وی می‌افزاید: اگر بتوانیم محتوای خود را در چند صفحه نمایش ببینیم یا چند نرم‌افزار کاربردی مختلف را همزمان روی صفحه نمایش‌های جداگانه اجرا کنیم، بسیار خوب خواهد بود. این گوشی برای استفاد‌ه از ‌سیستم‌ عامل آندرویید[3]طراحی شده و به جز طراحی، ویژگی‌های خلاقانه دیگری هم دارد؛ مثلاً با نزدیک کردن دو گوشی می‌توان اطلاعات آنها را به اشتراک گذاشت، به این ترتیب که فایل یا تصویر مورد نظر را با انگشت از روی صفحه یک گوشی
 بکشید و به سوی گوشی دیگر ببرید.


گوشی موبایل آینده

 

فعلاً برای تجاری‌‌سازی این طرح که فلیپ[4] نام دارد برنامه‌ای اعلام نشده، اما طراحی سه صفحه‌ای آن، هم‌اکنون نیز توجه طراحان گوشی و شرکت‌های بزرگ تولیدکننده را به خود معطوف کرده است.


گوشی موبایل آینده

 
ارسال توسط مرتضی نواب پور
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ چیست ؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
نمایشگر IP
امکانات جانبی
خبرنامه

Powered by WebGozar

اشتراک گذاری
جستجو
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
فیس بوک

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه